Taksil Scandtap Steel Pleasure
fr.2 836 kr
Välj variant

Steel Pleasure
2 836 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rund och vinklingsbar taksil i rostfritt stål som avger rikligt med mjuka och omslutande vattenstrålar för optimal komfort.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Rund och vinklingsbar taksil i rostfritt stål som avger rikligt med mjuka och omslutande vattenstrålar för optimal komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Färg | Amber, Black, Classic, Coal, Original, Rust, Sand, Scrap, Shadow |
| Diameter | 250 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Yta | Blank, Borstad, Halvmatt, Matt |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Pleasure |
| Typ | Taksil |
| Längd | 250 mm |

