Taksil Scandtap Steel PleasureClassic
Rek. pris 4 765 kr
4 495 kr
3 809 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Classic
handduschClassic
1 229 krduschslangClassic
759 kr
Steel Pleasure
Classic
3 809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Rund och vinklingsbar taksil i rostfritt stål som avger rikligt med mjuka och omslutande vattenstrålar för optimal komfort.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Rund och vinklingsbar taksil i rostfritt stål som avger rikligt med mjuka och omslutande vattenstrålar för optimal komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 02011 |
| Färg | Classic |
| Diameter | 250 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Yta | Blank |
| Längd | 250 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Pleasure |
| Typ | Taksil |
| EAN-nr | 7350086956801 |

