Ersättningsfilter Lykke till Duschfilter
599 kr

till Duschfilter
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ersättningsfilter för Lykke duschfilter. Det rekommenderas att byta ut filtret efter ca 30 000 liters användning. Detta vitfärgade ersättningsfilter är snabbt och enkelt att installera utan verktyg.
Varumärke
LykkeBeskrivning
Ersättningsfilter för Lykke duschfilter. Det rekommenderas att byta ut filtret efter ca 30 000 liters användning. Detta vitfärgade ersättningsfilter är snabbt och enkelt att installera utan verktyg.
Produktinformation
- Rekommenderad ålder för filterbyte är 30 000 liter
- Enkel och snabb installation
- Rekommenderad ålder för filterbyte är 30 000 liter
- Enkel och snabb installation
Egenskaper
| Varumärke | Lykke |
| Art.Nr. | 6438543009534 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Garanti | 1 år |
| Material | PP-Plast |
| Typ | Duschfilter |
| Längd | 5 mm |


