Förlängningsstång SvedbergsSvart
890 kr
Vald variant
Färg:
Svart

Förlängningsstång Svedbergs
Svart
890 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Förlängningsstång från Svedbergs för duschstång.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 96889 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 20 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 20 mm |
| Typ | Förlängningsstång |
| RSK-nr | 8221865 |
| EAN-nr | 7323100302762 |




