Överrör Damixa till Takdusch
870 kr
655 krSpara 25 %Kampanj46 tim kvar!

till Takdusch
655 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Överrör till Takdusch från Damixa är ett övre duschrör för montering av takdusch t.ex. Akita m.fl. från Damixa.
Varumärke
DamixaBeskrivning
Överrör till Takdusch från Damixa är ett övre duschrör för montering av takdusch t.ex. Akita m.fl. från Damixa.
Egenskaper
| Varumärke | Damixa |
| Art.Nr. | 766200000 |
| Färg | Krom |
| Diameter | 18 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 351 mm |
| Yta | Blank |
| Material | Mässing |
| Produkttyp | Duschrör |
| RSK-nr | 8199241 |
| EAN-nr | 5708516805373 |

