Väggfäste Oras ApolloKrom
Rek. pris 139 kr
97 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom

Apollo
Krom
97 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-15
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggfäste Oras Apollo är anpassat för duschslangar med konisk anslutningsmutter. Finns att köpa i färgerna krom och vit.
Varumärke
OrasBeskrivning
Väggfäste Oras Apollo är anpassat för duschslangar med konisk anslutningsmutter. Finns att köpa i färgerna krom och vit.
Egenskaper
| Varumärke | Oras |
| Art.Nr. | 251050 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 37 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Djup | 47 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Apollo |
| RSK-nr | 8378301 |
| EAN-nr | 6414150069499 |
