Duschdraperi Debel GipsyTurkos, Storlek: 180x200 cm
339 kr
Vald variant
Mått:
180x200 cm

Gipsy
Turkos, Storlek: 180x200 cm
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DebelBeskrivning
Duschdraperi Debel Gipsy är ett fint duschdraperi med blommönster.
Duschdraperi med 12 öljetter upptill och tyngdband nedtill för snyggt fall. Ringar köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Debel |
| Art.Nr. | 3072177 |
| Höjd | 200 cm |
| Färg | Turkos |
| Mått | 180x200 cm |
| Material | Polyester |
| Serie | Gipsy |
| Typ | Duschdraperi |
| Bredd | 180 cm |
| Mönster | Blommigt |
| EAN-nr | 5702331173051 |

