Duschdraperi Debel Lombok
fr.255 kr
Välj variant

Lombok
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DebelBeskrivning
Duschdraperi Debel Lombok är ett elegant duschdraperi med rutig design.
Ringar köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Debel |
| Produkttyp | Duschdraperi |
| Material | Polyester |
| Serie | Lombok |
| Mönster | Rutigt |
| Färg | Vit/Svart |
| Höjd | 200 cm |
| Mått | 120x200, 180x200 cm |
| Bredd | 120, 180 cm |

