Duschdraperi Kleine Wolke CheckBlå
Rek. pris 587 kr
489 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Blå

Check
Blå
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschdraperi Check från Kleine Wolke i 100% polyester. Tyngdband är insytt i draperiets nederkant som gör att draperiet håller sig på plats när man duschar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi Check från Kleine Wolke i 100% polyester. Tyngdband är insytt i draperiets nederkant som gör att draperiet håller sig på plats när man duschar.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Recensioner
Andrzej SVerifierad köpare
för 2 år sedanBra tyg och färgen
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5270783305 |
| Färg | Blå |
| Mått | 180x200 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 200 cm |
| Produkttyp | Duschdraperi |
| Material | Polyester |
| EAN-nr | 4004478305618 |
