Duschdraperi Kleine Wolke Luna
Rek. pris 497 kr
344 kr
Se priset!

Luna
344 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Duschdraperi Kleine Wolke Luna är ett duschdraperi tillverkat i 100% polyester. tyngdband är placerade i draperiets nedkant som gör att draperiet håller sig på plats när du duschar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi Kleine Wolke Luna är ett duschdraperi tillverkat i 100% polyester. tyngdband är placerade i draperiets nedkant som gör att draperiet håller sig på plats när du duschar.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5124185305 |
| Produkttyp | Duschdraperi |
| Färg | Svart |
| Mått | 180x200 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 200 cm |
| EAN-nr | 4004478137523 |
