Duschdraperi Kleine Wolke Sanna
Rek. pris 486 kr
fr.309 kr
Se priset!
Välj variant

Sanna
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschdraperi Kleine Wolke Sanna i 100% polyester. Tyngdband är insytt i draperiets nederkant som gör att draperiet håller sig på plats när man duschar. Välj mellan olika färger och storlekar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi Kleine Wolke Sanna i 100% polyester. Tyngdband är insytt i draperiets nederkant som gör att draperiet håller sig på plats när man duschar. Välj mellan olika färger och storlekar.
Instruktioner
Kan tvättas i 40 grader på skontvättprogram. Skölj av efter användning. Låt torka utsträckt.
Kan tvättas i 40 grader på skontvättprogram. Skölj av efter användning. Låt torka utsträckt.
Recensioner
GunillaVerifierad köpare
för 2 år sedanTyvärr passade det inte, sen var färgen inte vad jag hade tänkt
Ann-Mari SVerifierad köpare
för 4 år sedanKraftigt och bra material. Men tyngderna kunde ju varit tyngre, draperiet är ändå för närgånget!
+ Bra material.
- För lätta tyngder.
KundVerifierad köpare
för 5 år sedanMotsvarar förväntningarna bra
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Material | 100% Polyester |
| Serie | Sanna |
| Produkttyp | Duschdraperi med tyngd |
| Längd | 200 cm |
| Färg | Grå, Grön, Vit |
| Mått | 120x200, 180x200 cm |
| Bredd | 120, 180 cm |

