Duschdraperi Kleine Wolke Seaside120x200 cm
Rek. pris 462 kr
389 kr
Se priset!
Vald variant
Mått (cm):
120x200

Seaside
120x200 cm
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Duschdraperi Kleine Wolke Seaside är ett duschdraperi i textil, 100 % polyester, med tyngdband i nederkant som håller draperiet ifrån kroppen när du duschar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi Kleine Wolke Seaside är ett duschdraperi i textil, 100 % polyester, med tyngdband i nederkant som håller draperiet ifrån kroppen när du duschar.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 856733238 |
| Produkttyp | Duschdraperi med tyngd |
| Färg | Blå |
| Mått | 120x200 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 200 cm |
| EAN-nr | 4004478635678 |
