Duschdraperi Spirella Hashtag
Rek. pris 420 kr
318 kr
312 krSänkt pris!

Hashtag
312 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Duschdraperi från Spirella är tillverkad av återvinningsbar PVC-fri plast.
Handtvätt, ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.20150 |
| Produkttyp | Duschdraperi |
| Färg | Transparent |
| Mått | 180x200 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 200 cm |
| EAN-nr | 7610583201508 |

