Duschdraperi Spirella Primo240x200 cm, Manhattan
Rek. pris 990 kr
635 kr
Se priset!
Vald variant
Mått (cm):
240x200
Produkttyp:
Duschdraperi med tyngd
Färg:
Manhattan

Primo
240x200 cm, Manhattan
635 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Duschdraperi från Spirella i textil som har ett tyngdband insytt i nederkant för att hålla draperiet på plats när du duschar.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Duschdraperi från Spirella i textil som har ett tyngdband insytt i nederkant för att hålla draperiet på plats när du duschar.
Maskintvätt 30 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.41641 |
| Färg | Manhattan |
| Material | Polyester 100 % |
| Produkttyp | Duschdraperi med tyngd |
| Längd | 200 cm |
| Mått | 240x200 cm |
| Bredd | 240 cm |
| EAN-nr | 7610583416414 |
