Duschdraperi Spirella Primo180x220 cm, Manhattan
Rek. pris 1 498 kr
1 199 kr
899 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Mått (cm):
180x220
Produkttyp:
Duschdraperi med tyngd
Färg:
Manhattan

Primo
180x220 cm, Manhattan
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschdraperi från Spirella i textil som har ett tyngdband insytt i nederkant för att hålla draperiet på plats när du duschar.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Duschdraperi från Spirella i textil som har ett tyngdband insytt i nederkant för att hålla draperiet på plats när du duschar.
Maskintvätt 30 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.18868 |
| Produkttyp | Duschdraperi med tyngd |
| Material | Polyester |
| Färg | Manhattan |
| Mått | 180x220 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 220 cm |
| EAN-nr | 7610583188687 |
