Handduschhållare Duravit Fast
fr.975 kr
Välj variant

Fast
975 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuravitBeskrivning
Handduschhållare för vägg från Duravit.
Produktinformation
- Material: Mässing
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Fast
- Form på täckbricka: Rund
- Form på hållare: Konisk
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
- Material: Mässing
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Fast
- Form på täckbricka: Rund
- Form på hållare: Konisk
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Djup | 102 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Material | Mässing |
| Produkttyp | Handduschhållare |
| Bredd | 55 mm |
| Garanti | 5 år |
| Vikt | 0,3 kg |
| Färg | Krom Högblank, Svart Matt |

