Handduschhållare Duravit FastKrom Högblank
975 kr
Vald variant
Färg:
Krom Högblank

Fast
Krom Högblank
975 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuravitBeskrivning
Handduschhållare för vägg från Duravit.
Produktinformation
- Material: Mässing
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Fast
- Form på täckbricka: Rund
- Form på hållare: Konisk
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
- Material: Mässing
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Fast
- Form på täckbricka: Rund
- Form på hållare: Konisk
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | UV0620007010 |
| Färg | Krom Högblank |
| Djup | 102 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Bredd | 55 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Material | Mässing |
| Typ | Handduschhållare |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4067116161328 |


