Badrumshylla Duschbyggarna Angle
550 kr
413 krSpara 25 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-04-08
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumshylla Angle från Duschbyggarna är en stilren glashylla med kromade beslag. Med dess rektangulära former med mjuka inslag gör denna hylla till ett modernt inslag i ditt badrum.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Badrumshylla Angle från Duschbyggarna är en stilren glashylla med kromade beslag. Med dess rektangulära former med mjuka inslag gör denna hylla till ett modernt inslag i ditt badrum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1613 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Angle |
| Yta | Högblank |
| Typ | Badrumshylla |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7340138722812 |
