Duschförvaring INR Box
Rek. pris 990 kr
fr.822 kr
fr.792 krSänkt pris!
Välj variant

Box
792 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschförvaring INR Box är förvaringslösningen för dig som gärna visar upp dina duschprodukter. Praktisk hängande förvaring för rakhyveln finner du på sidan.
Varumärke
INRBeskrivning
Duschförvaring INR Box är förvaringslösningen för dig som gärna visar upp dina duschprodukter. Praktisk hängande förvaring för rakhyveln finner du på sidan.
Minimalistiska Box erbjuder stilren förvaring för duschen i aluminium. Limmas upp, smidigt och tryggt, med SAFE-FIX Mini. Köpes separat!
Recensioner
Isabel TVerifierad köpare
för 5 månader sedanSnygg, stilren, enkel att få upp.
Cecilia AVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg dold förvaring av flaskor i duschen. Lite dyr men värd pengarna.
+ Design, montering
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 80001076I |
| Material | Aluminium |
| Serie | Box |
| Typ | Duschförvaring |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Färg | Mattsvart, Mattvit |
