Duschhylla Hafa Place
fr.2 421 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Place
2 421 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschhylla Place skapar mycket förvaring i duschen för alla flaskor och prylar samtidigt som den skapar visuell harmoni genom att hålla dem utom synhåll – smidigt och snyggt. I duschhyllan finns 5 hyllplan, vilka kan justeras i höjdled. Place monteras mellan vägg och duschvägg eller duschdörr och är 100 mm bred. Det vill säga, om du i ditt badrum skall ha en 90x90 cm duschlösning inklusive Place duschhylla, skall du beställa en 90x80 duschlösning där sidan som är 80cm är den där Place duschhylla monteras.
Varumärke
HafaBeskrivning
Duschhylla Place skapar mycket förvaring i duschen för alla flaskor och prylar samtidigt som den skapar visuell harmoni genom att hålla dem utom synhåll – smidigt och snyggt. I duschhyllan finns 5 hyllplan, vilka kan justeras i höjdled. Place monteras mellan vägg och duschvägg eller duschdörr och är 100 mm bred. Det vill säga, om du i ditt badrum skall ha en 90x90 cm duschlösning inklusive Place duschhylla, skall du beställa en 90x80 duschlösning där sidan som är 80cm är den där Place duschhylla monteras.
Finns i färgerna Aluminium och Svart.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1450964H |
| Montering | Skruvas |
| Certifiering | EC010068 |
| Ytbehandling | Anodiserad |
| Material | Aluminium |
| Placering | Hörn |
| Serie | Place |
| Typ | Duschhylla |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Vändbar | Ja |
| Vikt | 4,5 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Färg | Aluminium, Svart |
