Duschhylla Macro Design Hide för Hörn
fr.1 710 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Hide för Hörn
1 710 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschhylla Macro Design Hide är en förvaringslösning för dig som vill dölja dina saker på ett snyggt och praktiskt sätt. Hyllan har justerbara och avtagbara hyllor. Hide monteras i hörnet av din dusch och passar perfekt med Macro Designs duschserier Spirit, Grace, Empire och Flow.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Duschhylla Macro Design Hide är en förvaringslösning för dig som vill dölja dina saker på ett snyggt och praktiskt sätt. Hyllan har justerbara och avtagbara hyllor. Hide monteras i hörnet av din dusch och passar perfekt med Macro Designs duschserier Spirit, Grace, Empire och Flow.
Varianten som heter Tile har en kaklingsbar front och ger på så vis få möjlighet att matcha din duschhylla med ditt kakel.
Har du en dusch utan profiler så kan du limma upp din duschhylla och undviker på så sätt att borra i väggen och riskera skada tätskitet.
Har du en dusch utan profiler så kan du limma upp din duschhylla och undviker på så sätt att borra i väggen och riskera skada tätskitet.
Recensioner
Katharina LVerifierad köpare
för 0 månader sedanSnygg, enkel att montera, superskönt att kunna ha duschprylarna i bekväm höjd, smidigare att rengöra duschgolvet. Mycket nöjd!
Bengt PVerifierad köpare
för 1 år sedanEnligt bild så ska man kunna öppna dörren mer men det går inte.
+ Fin
- Dörren
Tarik GVerifierad köpare
för 1 år sedanHyllan är lätt att montera och sätta upp. Den är snygg och stilren. Hade däremot velat att den skall gå att stänga till helt.
+ Enkel och snygg
- Dörren skulle gå igen helt.
Ann-Carin SVerifierad köpare
för 1 år sedanAbsolut den mest praktiska och snygga duschhylla som finns. Jag rekommenderar verkligen den här produkten.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | DDHHS196SM |
| Serie | Hide |
| Yta | Glas |
| Typ | Duschhylla |
| Djup | 130 mm |
| Bredd | 215 mm |
| Färg | Spegel, Svart, Tile, Vit |
| Material | Aluminium, Rostfritt sål |
| Höjd | 1000, 1990 mm |
