Duschhylla Smedbo Sideline D5011Polerad Krom
1 730 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Polerat Krom

Sideline D5011
Polerad Krom
1 730 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Duschhylla Sideline från Smedbo för hörnmontage.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DK5011 |
| Längd | 220 mm |
| Typ | Hörnhylla |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Polerat Krom |
| Yta | Blank |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Sideline |
| EAN-nr | 7391447092110 |


