Duschhylla Tebo Hörn StockholmSvart
Rek. pris 392 kr
269 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
268 mm
Färg:
Svart

Hörn Stockholm
Svart
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant duschhylla av typ AISI 304 med godstjocklek på 1 mm. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Ej syrafast. Mått: 268,5 x 118 x 50 mm.
Varumärke
TeboBeskrivning
Elegant duschhylla av typ AISI 304 med godstjocklek på 1 mm. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Ej syrafast. Mått: 268,5 x 118 x 50 mm.
Recensioner
Amanj AVerifierad köpare
för 2 månader sedanBra men lite för liten
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 416693 |
| Utförande | Svart |
| Bredd | 268 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 201946 |
| Färg | Svart |
| Yta | Matt |
| Typ | Duschhylla |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Stockholm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 118 mm |
| EAN-nr | 7391142019467 |


