Duschhylla Tebo New YorkGuld
374 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Guld

New York
Guld
374 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Duschhylla New York är en elegant duschhylla. Godstjocklek: 1 mm. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Ej syrafast. Mått: 268,5 x 118 x 50 mm.
Varumärke
TeboBeskrivning
Duschhylla New York är en elegant duschhylla. Godstjocklek: 1 mm. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Ej syrafast. Mått: 268,5 x 118 x 50 mm.
Rengöring
Smuts, kalk och avlagringar tas bort med en mjuk trasa och mild tvållösning eller annat flytande pH-neutralt rengöringsmedel. Skölj därefter rent med ljummet vatten och polera med en mjuk och torr trasa. Undvik aggressiva eller slipande rengöringsmedel och hårda skursvampar då de kan orsaka permanenta skador på ytans finish.
Smuts, kalk och avlagringar tas bort med en mjuk trasa och mild tvållösning eller annat flytande pH-neutralt rengöringsmedel. Skölj därefter rent med ljummet vatten och polera med en mjuk och torr trasa. Undvik aggressiva eller slipande rengöringsmedel och hårda skursvampar då de kan orsaka permanenta skador på ytans finish.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | Tebo-201941 |
| Färg | Guld |
| Material | Pulverlackerad |
| Yta | Blank |
| Djup | 118 mm |
| Höjd | 10,5 mm |
| Bredd | 268,5 mm |
| Montering | Fog/Lim |
| Typ | Duschhylla |
| EAN-nr | 7391142019405 |



