Duschhylla Tebo Tile In Air
Rek. pris 640 kr
fr.424 kr
Se priset!
Välj variant

Tile In Air
424 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant duschhylla för montering med keramiska plattor i hyllan. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Tillverkad i stål typ AISI 304. Godstjocklek: 1,2 mm. Ej syrafast.
Varumärke
TeboBeskrivning
Elegant duschhylla för montering med keramiska plattor i hyllan. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Tillverkad i stål typ AISI 304. Godstjocklek: 1,2 mm. Ej syrafast.
Recensioner
Henrik NVerifierad köpare
för 2 månader sedanFin kvalité och robust konstruktion. Behövde justera hyllan då mitt hörn var >90 grader
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 490743T |
| Typ | Duschhylla |
| Djup | 156 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Bredd | 292 mm |
| Färg | Borstat Rostfritt Stål, Krom, Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 201962, 201963, 201964 |
