Duschhylla Tebo Tile In AirBorstat Rostfritt Stål
Rek. pris 640 kr
424 kr
391 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Borstat Rostfritt Stål

Tile In Air
Borstat Rostfritt Stål
391 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Elegant duschhylla för montering med keramiska plattor i hyllan. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Tillverkad i stål typ AISI 304. Godstjocklek: 1,2 mm. Ej syrafast.
Varumärke
TeboBeskrivning
Elegant duschhylla för montering med keramiska plattor i hyllan. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Tillverkad i stål typ AISI 304. Godstjocklek: 1,2 mm. Ej syrafast.
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 201962 |
| Färg | Borstat Rostfritt Stål |
| Tillverkarens Art.Nr. | 201962 |
| Djup | 156 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Bredd | 292 mm |
| Typ | Duschhylla |
| EAN-nr | 7391142019627 |



