Duschkorg Adora för hörn
Rek. pris 537 kr
369 kr
Se priset!

för hörn
369 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AdoraBeskrivning
Duschkorg Adora är en Förvaringskorg för väggmontering i hörn.
Produkten är tillverkad i rostfritt stål, ett starkt material med lång hållbarhet och slät yta. De höga sidorna ger bra stöd för flaskor och behållare.
Korgen skruvas fast vilket ger en säker och stabil montering.
Korgen skruvas fast vilket ger en säker och stabil montering.
Recensioner
Hans BVerifierad köpare
för 5 månader sedanSnyggt och bra kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Adora |
| Art.Nr. | 3010203771 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Djup | 205 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Duschkorg |
| Bredd | 205 mm |
| EAN-nr | 5701951123033 |

