Duschkorg Arrow Corner 2 Hyllor
245 kr
229 krSänkt pris!

Corner 2 Hyllor
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschkorg Arrow Corner med två hyllplan som monteras i ett hörn i duschen, tillverkad i krom och med svensk kvalitet.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Duschkorg Arrow Corner med två hyllplan som monteras i ett hörn i duschen, tillverkad i krom och med svensk kvalitet.
Recensioner
Ingemar CVerifierad köpare
för 5 år sedanHelt OK. Uppfyllde förväntningarna.
Leandro FVerifierad köpare
för 6 år sedanPerfekt i mitt lilla badrum
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 11030 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Corner |
| Yta | Slät |
| Produkttyp | Hörnhylla |
| Bredd | 200 mm |
| RSK-nr | 8941982 |
| EAN-nr | 7391551110304 |
