Duschkorg Arrow Rak 3 Hyllor
330 kr
Se priset!

Rak 3 Hyllor
330 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschkorg Arrow Rak med tre hyllplan som monteras på väggen i duschen, tillverkad i krom och med svensk kvalitet.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Duschkorg Arrow Rak med tre hyllplan som monteras på väggen i duschen, tillverkad i krom och med svensk kvalitet.
Recensioner
Bo JVerifierad köpare
för 5 år sedanStämmer beskrivningen av materialvalet till hyllan, kommer den inte att rosta! Men det ser vi om något år! Men materialet den var gjord av avgjorde köpet! Vi är helt tillfreds med produkten!
Gunilla ÖVerifierad köpare
för 5 år sedanBästa som fanns på marknaden
+ att den gick att skruva upp
- för låga kanter
Petra AVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg och praktiskt men kunde varit lite högre avstånd mellan hyllorna då många vanliga shampo-produkter inte får plats mer än på översta hyllan.
+ snygg
KerstiVerifierad köpare
för 5 år sedanRymlig utan att ta för stor plats. Verkar gedigen.
Magnus KVerifierad köpare
för 5 år sedanLätt att beställa och snabb leverans
+ Rymmer mycket
- Ingen
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 11050 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Material | Stål |
| Yta | Slät |
| Produkttyp | Duschkorg |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Bredd | 250 mm |
| RSK-nr | 8941986 |
| EAN-nr | 7391551110502 |
