Duschkorg Beslagsboden med Krok RfSvart
277 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

med Krok Rf
Svart
277 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Duschkorg Beslagsboden med Krok Rf är en duschkorg för duschblandare.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1216 |
| Färg | Svart |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 283 mm |
| Bredd | 180 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Duschkorg |
| EAN-nr | 7391447089776 |



