Duschkorg Miller Badrum Classic D-formad Limbar
1 700 kr
1 360 krSpara 20 %Kampanj26 tim kvar!
häftmassaHäftmassa Miller Badrum
135 kr
Classic D-formad Limbar
1 360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Duschkorg D-formad som kan limmas upp på en rak vägg. Praktisk krok på sidan.
Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Classic är en serie utvalda produkter som passar att kombinera med alla Miller Badrum Badrums tillbehörsserier.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk.
Classic är en serie utvalda produkter som passar att kombinera med alla Miller Badrum Badrums tillbehörsserier.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk.
Recensioner
Björn FVerifierad köpare
för 2 år sedanLagom stor dvs rymlig. Känns som bra kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 866CG |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Serie | Classic |
| Yta | Blank |
| Typ | Duschkorg |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 7391186953277 |

