Duschkorg Miller Badrum Classic
1 085 kr

Classic
1 085 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Duschkorg med dold fastsättning.
Classic är en serie utvalda produkter som passar att kombinera med alla Miller Badrum Badrums tillbehörsserier.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 970C |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Serie | Classic |
| Yta | Blank |
| Typ | Duschkorg |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Bredd | 285 mm |
| EAN-nr | 7391186953321 |

