Duschkorg Smedbo Sideline DK1041 Krom
Rek. pris 1 460 kr
1 045 kr
Se priset!

Sideline DK1041 Krom
1 045 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschkorg i polerad krom, hängande. Duschkorgen är försedd med två krokar att hänga schampoflaskor, duschborstar mm på. Påhängskrok DK2100 passar till denna tvålkorg.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Duschkorg i polerad krom, hängande. Duschkorgen är försedd med två krokar att hänga schampoflaskor, duschborstar mm på. Påhängskrok DK2100 passar till denna tvålkorg.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Recensioner
Erik M V D MVerifierad köpare
för 7 år sedandyr men sannolikt håller den i flera generationer eftersom den är tillverkad i mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DK1041 |
| Färg | Krom |
| Tillverkarens Art.Nr. | DK1041 |
| Serie | Sideline |
| Yta | Blank |
| Typ | Duschkorg |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 765 mm |
| Bredd | 217 mm |
| EAN-nr | 7391447034530 |
