Dushhylla Tebo hörn Stockholm
429 kr
Se priset!

hörn Stockholm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TeboBeskrivning
Duschhylla hörn Stockholm är en elegant duschhylla av borstat rostfritt stål typ AISI 304.
Godstjocklek: 1 mm.
Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Ej syrafast.
Mått: 274 x 160 x 50 mm
Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Ej syrafast.
Mått: 274 x 160 x 50 mm
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | Tebo-201942 |
| Färg | Silver |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Duschhylla |
| Djup | 50 mm |
| Längd | 160 mm |
| Bredd | 2740 mm |



