Glashylla Alterna Knox
fr.909 kr
Välj variant

Knox
909 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glashylla Alterna Knox är en snygg och funktionell glashylla. Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Glashylla Alterna Knox är en snygg och funktionell glashylla. Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Produkttyp | Badrumshylla |
| Material | Zink/glas |
| Serie | Knox |
| Höjd | 39 mm |
| Bredd | 618 mm |
| Djup | 110 mm |
| Färg | Blankpolerat Rostfritt Stål, Matt Rostfri, Matt Svart |
| Montering | Limmas, Skruvas |
