Väggnisch Smedbo Sideline för Dusch och BadrumSvart, Storlek 300x600
2 860 kr
Vald variant
Färg:
Svart
Vikt:
4 kg

Sideline för Dusch och Badrum
Svart, Storlek 300x600
2 860 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggnisch Smedbo Sideline för Dusch och Badrum är en stilren väggnisch i tidlös design som byggs in i väggen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Väggnisch Smedbo Sideline för Dusch och Badrum är en stilren väggnisch i tidlös design som byggs in i väggen.
Välj mellan olika färger och storlekar.
10 års garanti
Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
10 års garanti
Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DB5023 |
| Vikt | 4 kg |
| Yta | Matt |
| Djup | 600 mm |
| Färg | Svart |
| Storlek | 300x600 mm |
| Typ | Väggnisch |
| Material | Rostfritt Stål |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Garanti | 10 år |
| Serie | Sideline |
| EAN-nr | 7391447096040 |
