Duschslang Duravit 1600 mmPolerad Guld
Rek. pris 469 kr
352 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
160 cm
Färg:
Polerad Guld

1600 mm
Polerad Guld
352 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuravitBeskrivning
Duschslang till handdusch från Duravit.
Specifikationer
- Rotationslås: Ja
- Vattenanslutning: 1/2"
- Mutterform: Konisk
- Längd: 1600 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
- Rotationslås: Ja
- Vattenanslutning: 1/2"
- Mutterform: Konisk
- Längd: 1600 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Dokument
Recensioner
SofieVerifierad köpare
för 5 månader sedanFärgen matchar inte riktigt med Duravit duschuvud i polerat guld. Annars bra, dock lite hård och inte så följsam.
+ Bra kvalitét
- Färgen matchar inte med övriga Duravit-produkter
- Stel och inte så böjbar
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | UV0610007034 |
| Färg | Polerad Guld |
| Längd | 160 cm |
| Längd | 1600 mm |
| Anslutning Vatten | 1/2" |
| Material | PVC |
| Typ | Handduschslang |
| Bredd | 23 mm |
| Garanti | 5 år |
| Vikt | 0,34 kg |
| EAN-nr | 4067116114027 |

