Draperistång Kleine Wolke 90x90 cm Vit
Rek. pris 746 kr
500 kr
Se priset!

90x90 cm Vit
500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Den högkvalitativa draperistången från Kleine Wolke är lätt att montera, reptålig och hållbar.
Alla nödvändiga monteringsdelar ingår i leveransen.
Vi rekommenderar takpendel (3303100000) för optimal stabilitet. Det är enkelt att förkorta stången genom att kapa i den ände som är mot vägg.
Vi rekommenderar takpendel (3303100000) för optimal stabilitet. Det är enkelt att förkorta stången genom att kapa i den ände som är mot vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 348100001 |
| Produkttyp | Draperistång |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 900 mm |
| Längd | 900 mm |
| Färg | Vit |
| Diameter | 25 mm |
| EAN-nr | 4004478688780 |

