Duschstång Duravit 900 mm
Rek. pris 1 575 kr
fr.893 kr
Se priset!
Välj variant

900 mm
893 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuravitBeskrivning
Justerbar duschstång från Duravit.
Produktinformation
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Justerbar höjd
- Diameter duschstång: 20 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Justerbar höjd
- Diameter duschstång: 20 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Duschstång |
| Djup | 70 mm |
| Garanti | 5 år |
| Vikt | 0,385 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Rostfri, Krom Högblank, Polerad Guld, Svart Matt |
| Längd | 900, 901, 902, 903, 904 mm |

