Duschstång Duravit 900 mmBorstad Rostfri
Rek. pris 2 169 kr
1 488 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Borstad Rostfri

900 mm
Borstad Rostfri
1 488 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuravitBeskrivning
Justerbar duschstång från Duravit.
Produktinformation
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Justerbar höjd
- Diameter duschstång: 20 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Justerbar höjd
- Diameter duschstång: 20 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | UV0600004070 |
| Färg | Borstad Rostfri |
| Längd | 904 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Duschstång |
| Djup | 70 mm |
| Garanti | 5 år |
| Vikt | 0,385 kg |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 4067116114133 |


