Takfäste Sanova till Orion DuschstångObehandlad Mässing
5 040 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Obehandlad Mässing

till Orion Duschstång
Obehandlad Mässing
5 040 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Takfäste till Orion Duschdraperistång. Takhängd och kapningsbart. Orion takfäste är ett tillval om man anser att Orion duschdreperistången behöver extra support när man monterat upp denna mot vägg.
Varumärke
SanovaBeskrivning
Takfäste till Orion Duschdraperistång. Takhängd och kapningsbart. Orion takfäste är ett tillval om man anser att Orion duschdreperistången behöver extra support när man monterat upp denna mot vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Sanova |
| Art.Nr. | ORIONTF-LU |
| Färg | Obehandlad Mässing |
| Material | Mässing |
| Djup | 70 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Vikt | 1 kg |
| Placering | Tak |
| Serie | Orion |
| Produkttyp | Takfäste |
| EAN-nr | 7350113451620 |
