Handdukstork Arredo Yama
799 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
monteringssatsMonteringssats Arredo Yama för Dold Anslutning
119 kr
Yama
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Arredo Yama är en elektrisk handdukstork i krom med runda rör och eleganta former. Den moderna designen gör att handdukstorken Yama passar in i de flesta badrum. Handdukstorken får plats med många handdukar och passar utmärkt till den större familjen. Elanslutning nere till höger (framifrån).
Varumärke
ArredoBeskrivning
Handdukstork Arredo Yama är en elektrisk handdukstork i krom med runda rör och eleganta former. Den moderna designen gör att handdukstorken Yama passar in i de flesta badrum. Handdukstorken får plats med många handdukar och passar utmärkt till den större familjen. Elanslutning nere till höger (framifrån).
Mått
- Höjd: 870 mm.
- Bredd: 530 mm.
- Djup: 105 mm.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
- Höjd: 870 mm.
- Bredd: 530 mm.
- Djup: 105 mm.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Dokument
Recensioner
Johanna FVerifierad köpare
för 1 månad sedanHanddukstorken gick inte att shysstera värmen , ingen gradvis ändring
JonatanVerifierad köpare
för 3 månader sedanMycket prisvärd utan att vara dålig kvalitet på något vis. Värmer mycket bra.
Per-Ola MVerifierad köpare
för 1 år sedanFunkar bra. Torra handukar.
+ Bra värme.
- Lite trångt att skruva fast fästena.
LeifVerifierad köpare
för 2 år sedanLite tråkigt att den inte var tempstyrd den stod på hela tiden så blev tvungen att knäppa av den.
+ Billig men bra kvalite
- Tyvärr var den inte termostatstyrd. Så de blev ett minus
Christine AVerifierad köpare
för 2 år sedanDen var perfekt och passade mycket bra på toan
Jenny LVerifierad köpare
för 4 år sedanHar inte hunnit använda den så mycket än. Men kunde varit lite bredare. Men snygg och blir ordentligt varm. Bra med många pinnar.
Göran BVerifierad köpare
för 5 år sedanFullt nöjd med handdukstorken!
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 450197 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 530 mm |
| Höjd | 870 mm |
| Djup | 105 mm |
| Serie | Yama |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 5 kg |
| Anslutning El | Synlig |
| Material | Förkromad mässing |
| Yta | Blank |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 100 W |
| Stickpropp | Ja |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7340072801345 |



