Handdukstork Arrow Hjälmaren 8011
Rek. pris 3 815 kr
2 201 kr
2 000 krSänkt pris!Spara 201 kr

Hjälmaren 8011
2 000 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Hjälmaren från Arrow för slutet vattenburet system, elpatron eller kombination. Handdukstorken har en stilren och fyrkantig design. Vid användning av enbart elpatron fylls systemet med ca. 20-30% glykol. Handdukstork Arrow Hjälmaren får inte anslutas på VVC-system (tappvatten). Termostat/elpatron ingår ej.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Handdukstork Hjälmaren från Arrow för slutet vattenburet system, elpatron eller kombination. Handdukstorken har en stilren och fyrkantig design. Vid användning av enbart elpatron fylls systemet med ca. 20-30% glykol. Handdukstork Arrow Hjälmaren får inte anslutas på VVC-system (tappvatten). Termostat/elpatron ingår ej.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk och ren trasa.
Garanti
5 år.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk och ren trasa.
Garanti
5 år.
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 8011 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Serie | Hjälmaren |
| Färg | Krom |
| Anslutning El | Tillval |
| Material | Kromat stål |
| Effekt/prestanda | 139 W |
| Stickpropp | Nej |
| Yta | Slät |
| RSK-nr | 8684456 |
| EAN-nr | 7391551080119 |
