Handdukstork Arrow Vänern 8001
1 820 kr
Se priset!

Vänern 8001
1 820 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Vänern från Arrow för slutet vattenburet system, elpatron eller en kombination av båda. Använder man bara elpatron fylls systemet med ca 20-30% glykol. Handdukstorken får inte anslutas på VVC-system (tappvatten). Termostat/elpatron ingår ej.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Handdukstork Vänern från Arrow för slutet vattenburet system, elpatron eller en kombination av båda. Använder man bara elpatron fylls systemet med ca 20-30% glykol. Handdukstorken får inte anslutas på VVC-system (tappvatten). Termostat/elpatron ingår ej.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk och ren trasa.
Garanti
5 år.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk och ren trasa.
Garanti
5 år.
Dokument
Recensioner
Lars LVerifierad köpare
för 5 år sedanNöjd med produkten rekommenderas
+ Snygg ger bra värme
- Ingen
Maria FVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg och leder vattnet bra, äntligen har jag en handukstork som är varm
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 8001 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 785 mm |
| Serie | Vänern |
| Färg | Krom |
| Anslutning El | Tillval |
| Material | Kromat stål |
| Yta | Slät |
| Effekt | 202 W |
| Stickpropp | Nej |
| RSK-nr | 8684453 |
| EAN-nr | 7391551080010 |
