Handdukstork Arrow Vättern 8002
2 020 kr
1 994 krSänkt pris!

Vättern 8002
1 994 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Vättern från Arrow i stilren design för slutet vattenburet system, elpatron eller en kombination av båda. Vid användning av enbart elpatron fylls systemet med ca. 20-30% glykol. Handdukstork Arrow Vättern får inte anslutas på VVC-system (tappvatten). Termostat/elpatron ingår ej.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Handdukstork Vättern från Arrow i stilren design för slutet vattenburet system, elpatron eller en kombination av båda. Vid användning av enbart elpatron fylls systemet med ca. 20-30% glykol. Handdukstork Arrow Vättern får inte anslutas på VVC-system (tappvatten). Termostat/elpatron ingår ej.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk och ren trasa.
Garanti
5 år.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk och ren trasa.
Garanti
5 år.
Dokument
Recensioner
Roland AVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket bra kvalité , fint och bra pris jämförd med andra ställen.
Fredrik GVerifierad köpare
för 5 år sedanFungerar bra och snygg, dock kändes chromet lite billigt. Fasade sönder där plastpluggarna satt när man tog lös dessa. Samt var det problem med att få den tät, men lyckades tillslut med mycket lin/gängtejp
+ Snygg
- Chromet lite "billigt"
Kjell LVerifierad köpare
för 6 år sedanValde handdukstorkar för jag tog bort de vanliga elementen. Lätta att sätta upp ger en skön värme i rummen.
Annie R WVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg och fyller sin funktion! Dock sitter väggfästena lite för smalt så lite bredare handdukar får inte plats att hänga emellan.
+ Snygg
- Breda handdukar får inte plats upptill/nedtill
Fredrik GVerifierad köpare
för 7 år sedanHanddukstorken ligger fortfarande i kartongen, men den kommer att pryda vårat nya badrum och värma våra handdukar. Den det bra ut och jag hoppas den gör det den ska, annars får jag väl skicka tillbaka den.
+ Fin, bra pris, lagom stor, snabb leverans
- Kommer inte på något.
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 8002 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 990 mm |
| Serie | Vättern |
| Färg | Krom |
| Anslutning El | Tillval |
| Material | Kromat stål |
| Effekt/prestanda | 253 W |
| Stickpropp | Nej |
| Yta | Slät |
| Effekt | 253 W |
| RSK-nr | 8684454 |
| EAN-nr | 7391551080027 |
