Handdukstork Bathlife Fas 1 Arm TimerSvart
Rek. pris 2 699 kr
2 649 kr
Vald variant
Färg:
Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Fas 1 Arm Timer
Svart
2 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Handdukstork Bathlife Fas 1 Arm Timer är en eluppvärmd handdukstork i rostfritt stål med timer.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Dokument
Recensioner
Mimoza HVerifierad köpare
för 2 månader sedanJättefin, alla inkl elektrikern som satte upp den kommenterade den. Praktisk eftersom den har 4 krokar att hänga handdukar på. Värmer som den ska.
Salim YVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen är jättebra
Lennart HVerifierad köpare
för 2 år sedanÄr inte nöjd med inställningarna
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053826 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 140 mm |
| Serie | Fas |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Yta | Matt |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Timerfunktion | Ja |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning El | Integrerad |
| Utförande | 1 arm |
| Material | Rostfritt stål |
| Stickpropp | Ja |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 7330027154060 |

