Handdukstork Bathlife Lejd
Rek. pris 2 399 kr
fr.1 999 kr
fr.999 krSpara 50 %Kampanj21 tim kvar!
Välj variant

Lejd
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bathlife Lejd vattenburen handdukstork har en klassisk design med raka rör som är glest satta, vilket ger gott om utrymme för handdukarna. Den klassiska formen gör att handdukstorken passar fint in i de flesta badrum i modern skandinavisk stil. Finns i flera utföranden.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Bathlife Lejd vattenburen handdukstork har en klassisk design med raka rör som är glest satta, vilket ger gott om utrymme för handdukarna. Den klassiska formen gör att handdukstorken passar fint in i de flesta badrum i modern skandinavisk stil. Finns i flera utföranden.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Recensioner
Staffan PVerifierad köpare
för 4 månader sedanRätt storlek värmer bra
+ Fungerar bra
- Väggfästen och elpatron ej anpassade mot varandra
Conny NVerifierad köpare
för 7 månader sedanPassar utmärkt till stilen i badrummet svarta dusch väggar o svart wc allt från Bygghemma
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40644802B |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 866, 1276 mm |
| Djup | 86 mm |
| Serie | Lejd |
| Färg | Krom, Svart |
| Vikt | 4,7, 6,2, 6,8 kg |
| Anslutning El | Ja |
| Anslutning Vatten | G 1/2 |
| Material | Stål |
| Ytbehandling | Krom, Lackerad |
| Tillverkarens Art.Nr. | 40644800, 40644801, 40644802, 40644803 |
| Yta | Blank, Matt |
