Handdukstork Bathlife Lod 136 mmKrom, 2 rör
3 499 kr
1 749 krSpara 50 %Kampanj27 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Krom

Lod 136 mm
Krom, 2 rör
1 749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukstork Bathlife Lod är en eluppvärmd handdukstork med stående runda rör med integrerade knoppar. Handdukstorken har en inbyggd timer och möjlighet att montera med dold elanslutning.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Handdukstork Bathlife Lod är en eluppvärmd handdukstork med stående runda rör med integrerade knoppar. Handdukstorken har en inbyggd timer och möjlighet att montera med dold elanslutning.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40942214 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 136 mm |
| Höjd | 1405 mm |
| Djup | 120 mm |
| Serie | Lod |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Rostfritt stål |
| Yta | Blank |
| Effekt | 60 W |
| Anslutning El | Stickpropp |
| Utförande | 2 rör |
| Form | Rund |
| Spänning | 230 V |
| Stickpropp | Ja |
| Timerfunktion | Ja |
| EAN-nr | 7330027147246 |



