Handdukstork Bathlife Lod 350 mmKrom, 4 rör
Rek. pris 6 349 kr
4 999 kr
Vald variant
Färg:
Krom

Lod 350 mm
Krom, 4 rör
4 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukstork Bathlife Lod är en eluppvärmd handdukstork med stående runda rör med integrerade knoppar. Handdukstorken har en inbyggd timer och möjlighet att montera med dold elanslutning.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Handdukstork Bathlife Lod är en eluppvärmd handdukstork med stående runda rör med integrerade knoppar. Handdukstorken har en inbyggd timer och möjlighet att montera med dold elanslutning.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40942216 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 1405 mm |
| Djup | 120 mm |
| Serie | Lod |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Rostfritt stål |
| Yta | Blank |
| Effekt | 120 W |
| Anslutning El | Stickpropp |
| Utförande | 4 rör |
| Form | Rund |
| Spänning | 230 V |
| Stickpropp | Ja |
| Timerfunktion | Ja |
| EAN-nr | 7330027147260 |

