Handdukstork Bathlife Lod 350 mmSvart, 4 rör
Rek. pris 6 349 kr
4 999 kr
2 499 krSpara 50 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Lod 350 mm
Svart, 4 rör
2 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Bathlife Lod är en eluppvärmd handdukstork med stående runda rör med integrerade knoppar. Handdukstorken har en inbyggd timer och möjlighet att montera med dold elanslutning.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Handdukstork Bathlife Lod är en eluppvärmd handdukstork med stående runda rör med integrerade knoppar. Handdukstorken har en inbyggd timer och möjlighet att montera med dold elanslutning.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40942217 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 1405 mm |
| Djup | 120 mm |
| Serie | Lod |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 145 W |
| Yta | Matt |
| Anslutning El | Stickpropp |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | 4 rör |
| Stickpropp | Ja |
| Form | Rund |
| Timerfunktion | Ja |
| EAN-nr | 7330027147277 |

